14 listopada 2017 Brak komentarzy admin Blog

Wolny czas każdy z nas lubi spędzać inaczej i na swój sposób. Również nasze destynacje, w których szukamy swojego wakacyjnego postoju, bywają wyjątkowo zróżnicowane – jedni nie wyobrażają sobie urlopu w innym niż górski landszafcie, dla pozostałych – liczy się zaś jedynie odpoczynek nad morzem. Wśród miłośników polskiego wybrzeża wielu posiada swoje od wielu lat stałe destynacje, do których każdego lata chce się powracać i które nigdy się nie nudzą.

Nad polskim morzem z pewnością każdy z ans znajdzie coś dla siebie – jedni w miejscach wypoczynkowych, gdzie ściągają prawdziwe tłumy jak chociażby Międzyzdroje, inni w pełnych spokoju, nie nerwowych nawet w czasie sezonu niedużych wioskach.

W jaki sposób pojechać polskie morze i nie zwariować? Najważniejsze to zdawać sobie sprawę, czego wiem oczekuje i szukać miejsca do spania odpowiadającego naszym wymaganiom.
Jeśli potrzebujemy spokoju i niepotrzebny nam dreszczyk emocji, zarezerwujmy nocleg dużo wcześniej. Lecz jeżeli cenimy wypady „last minute” i w pełni spontaniczne – możemy jechać i poszukiwać miejsca do spania tam, gdzie nam się spodoba. W miejscowościach takich jak chociażby Świnoujście hostel z wolnymi pokojami znajdziemy nawet w szczycie sezonu, ale i w mniej zaludnionych miasteczkach i małych wsiach zapewne uda się przy odrobinie czasu i cierpliwości znaleźć odpowiednie zakwaterowanie.

Zawsze jeszcze ewentualnie można zabrać ze sobą namiot tak w razie, gdyby noc nas spotkała nas bez żadnego noclegu – wielbiciele przygód zapewne bardzo ciekawie wspominać właśnie takie spontaniczne eskapady.