14 listopada 2017 Brak komentarzy admin Blog

Od dziesięcioleci nad polskie wybrzeże kierują się rzesze głodnych morza, słońca i wakacyjnego wytchnienia urlopowiczów. Bałtyk, choć niewątpliwie wspaniały, jest ze względu na zmienną aurę bardzo niepewnym kierunkiem podróży. Nie jest nim niewątpliwie jeden z ostatnio najmodniejszych kierunków wakacyjnych wojaży – Bułgaria.

Wybierając się nad Morze Czarne, o słoneczną pogodę nie warto się martwić. Bułgaria to eldorado dla fanów opalania oraz kąpieli w morzu. Ciepłym morzu, dodajmy. Śliczne plaże, znakomita infrastruktura, rewelacyjne hotele czy dostęp do przepysznych owoców morza – to tylko kilka rzeczy, z których słynie bułgarskie wybrzeże, a w szczególności Słoneczny Brzeg. Ten uwielbiany przez Europejczyków kurort nie bez przyczyny został nazwany europejskim Las Vegas.

W Słonecznym Brzegu każdy zrelaksuje się tak jak lubi najbardziej. Zarówno amatorzy błogiego odpoczywania znajdą swój mały raj przy brzegu morza, jak i miłośnicy czynnego sposobu spędzania wakacji odnajdą ofertę sporządzoną na miarę ich potrzeb. A wieczorem jedni i drudzy będą mieli okazję spędzić pozbawiony trosk wieczór w jednej z 400 restauracji lub wytańczyć swoje troski na dancingu.

Jedno jest pewne. Jeśli marzymy aby mieć idealne wakacje, Słoneczny Brzeg to właściwy wybór.